Maltepe Travesti Sahibe Buse Naz ARICAN
Kadıköy Travesti Sahibe Buse Naz ARICAN
Pendik Travesti Sahibe Buse Naz ARICAN
Kartal Travesti Sahibe Buse Naz ARICAN
Ataşehir Travesti Sahibe Buse Naz ARICAN
Bostancı Travesti Sahibe Buse Naz ARICAN
Ümraniye Travesti Sahibe Buse Naz ARICAN
Ataşehir Travesti Sahibe Buse Naz ARICAN
Üsküdar Travesti Sahibe Buse Naz ARICAN
Ümraniye Travesti Sahibe Buse Naz ARICAN
Tuzla Travesti Sahibe Buse Naz ARICAN

Sanal Seks Nedir? Nasıl Yapılır? Sanal Seks Yapmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler ve Sanal Seksten Nasıl Daha Çok Zevk Alınır?

 

Sanal Seks Nedir? Nasıl Yapılır?

Merhaba sevgili takipçilerim,

Ben deniz Maltepe travestisi Buse Naz ARICAN.

Bu makalemde sizler için sanal seks hakkında bilinmeyenleri ya da merak edilenleri anlatarak sizleri aydınlatmaya çalışacağım.

Hoşgeldiniz :)

Uzak mesafelerde olmak, bekaret ve diğer sosyal sebeplerle sanal seks son yıllarda oldukça yaygınlaşmıştır. 

Peki sanal seks nedir? Sanal sekste nelere dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? Bir travesti ile sanal seks nasıl yapılır ? Travesti ile yapılan sanal seksin kadından farkı nedir ? 

Sizleri bu konularda bilgilendirmeye çalışacağım :).

Çeşitli ekonomik ve sosyal sebepler nedeniyle her geçen gün daha da fazla tercih edilen sanal seks orgazm olmanın ve boşalmanın en pratik ve kolay alternatifi olarak görülmektedir. 

Ayrıca genç kız ve erkeklerin oldukça fazla tercih ettiği sanal kameralı seks eş değişimi hakkında merak duyan kişiler tarafından da ilgi duymaktadır. 

Sanal sex telefonda konuşarak ya da whatsupda görüntülü olarak yapılabilmektedir.

Bu durumda da Sanal seks nasıl yapılır ? sanal seks çeşitleri hakkında da birçok merak edilen husus yer almaktadır. 

Eş ya da sevgiliyi aldatmadan başka biri ile seks konuşmak ve orgazm olmak için yapılan sanal seks beğenilme ve arzu edilme hissini de tamamlamaktadır. 

Gerçek hayatta söylenmeyecek ya da yaşanmayacak uç fanteziler rahatlıkla yaşanabilmektedir. Bekaret nedeniyle gerçek hayatta seks yaşayamayan kızların veya erkeklerin mastürbasyondan zevk almak adına da sanal seksi sıklıkla tercih ettiklerini biliyorum.

İnsanların yaşadığı yerde gerçek seks yapacak seks partneri, eş veta sevgili olmayışı gibi sebeplerde sanal seksin tercih edilmesine neden olmaktadır. 

Sanal seks yapacağınız travesti ya da kadını iyi seçmelisiniz. İnternette sanal seks yaparız diye insanları kandıran dolandıran bir sürü tip mevcut. Bu yüzden uyanık olun.

Peki sanal seks yapacağınız partneri nasıl seçeceksiniz ?


1. Mutlaka tanınan bilinen birisi olsun benim gibi :) 

2. Kendisine ait profesyonel WEB sitesi mutlaka olsun. WEB sitesinde yorumları mutlaka okuyun.

3. Twitterda kendi numarası profilinde mutlaka profilinde yazsın. Hiç bir profesyonel travesti DM den numara vermez. Onun Numarasını sitesinde ya da sosyal medya hesabında zaten görülebilir şekilde vardır.

4. İnstagram ve facebook hesaplarınıda kontrol edin. Sosyal medyada takipçi sayısı fazla olan popüler travestilerden sanal şov talep edin.

5. Profilinde yüzlerce Fotoğrafları ve videoları olsun ki size güven versin. Kendinizi rahat hissedin.

Sizi sanal seks için kandırmaya çalışan ya da dolandırmaya çalışan birileri mutlaka olacaktır. Bu yukarıda saydığım şeylere dikkat ederseniz kandırılıp dolandırılmazsınız. Benden sanal şov alan erkeklerin çoğu dolandırılma hikayelerini anlatıyorlar bana.

Hiç bir sanal seks yapan travesti özelden yazışmaz !!! sadece telefonu ile  iletişim kurar buna da dikkat edin lütfen.

Sanal Seks Yapmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir ?


Sahte görüntülere ya da kişilere karşı travesti ile Sanal seks hakkında mutlaka detaylı araştırmalar yapılmalı ve daha sonra sanal seks yapmaya karar verilmelidir. 

Sanal seks gizlilik içinde yapılmalıdır. Bu yüzden profesyonel tanınan bilinen ünlü travestilerle sanal seks yapın. Örneğin benim porno videolarımı dünya izliyor, Twitterda 10 binlerce takipçim var, web siteme yarım milyondan fazla insan girip ziyaret etti.

Sanal sex (seks) hayatınızı renklendirmek için harika seçenekler arasında yer almaktadır. 

Partneri uzakta olan kişiler ya da farklı fantazileri olanlar için sanal seks gerekli ihtiyaçlar arasında yer almayı başarmıştır. Diğer farklı seks türlerinde de olduğu gibi sanal seks için de doğal akış her zaman önem taşımaktadır. 

Fakat ilk kez sanal seks yapılıyorsa plan yapılarak yaşanan deneyimin daha iyi olmasına imkan sağlanmalıdır. Bu yüzden telefonda sanal şovun nasıl olmasını istediğinizi fantazinizi belirtin. Unutmayın fantaziye göre sanal şov içeri değişkenlik gösterebilmektedir.

Sanal seks şov için Her iki kişinin de yalnız olduğu ve çekintilerin bir kenara atılabileceği bir atmosfer oluşturulmalıdır.

Kişi kendi yatağında , banyoda , arabada ya da iş yerinde seks için hazır bir halde beklerken partnerin uygun olması da önem taşımaktadır. 

Partner sanal seksi ilk kez deneyecek ise ya da bu seks türünü gerçekleştirmek konusunda çekintileri bulunuyorsa bu konuda bilgi alınması gerekmektedir. 

Sanal sekse başlamadan önce seks esnasında ne yapılmak isteniyorsa çiftler birbirleri ile konuşmalı ve fikirlerini almalıdır. 

Yapılması en kolay cinsel fanteziler arasında gibi gözükse de sanalda seks deneyimlerinin birçoğu hüsranla bitmektedir. O yüzden tecrübeli maltepe travestisi Buse Naz ARICAN ile sanal seksin tadına varın derim.

Sanal Seksten Nasıl Daha Çok Zevk Alınır?

Kısık seksle yakalanma korkusu ile gerçekleştirilen Sanal seks hem karşı tarafa hem de kişiye zevk vermemektedir. 

Atmosfer güvenli ve sakin olmadığı takdirde sanal seks teklifi yapılmamalıdır. Sakin ve yalnız olunması gerekirken aynı zamanda karşı tarafında sesleri net olarak duyması gerekmektedir. Aynı zamanda loş bir aydınlatma, seksi iç giyim bu durumu daha da kolaylaştıracaktır. Örneğin ben sanal seks seanslarımda sanki gerçek hayatta karşımda bir erkek varmışcasına seksi kıyafetlerimle kameraya çıkarım.

Şuh ve arzulu ses tonum ile karşılarım karşımdaki beyfendiyi.

Birbirinden uzak olan çiftlerin cinsel ritmi yakalaması zorluk yaşatabilmektedir. Bu durumda yeteri kadar tahrik olunmazsa sanal seks yapılacaksa davetkar bir ton ile konuşmaya başlanması gerekmektedir. Ses tonlaması konusunda başlamadan önce denemeler yapmak da sanal sekste kolaylık sağlamaktadır. Uzaklıkla gerçekleştirilen sanal seksin en kritik yeri başlama kelimeleri ve ilk cümleler olmaktadır.

Karşı tarafa haz verecek ve baştan çıkaracak olan konuşmalara başlanmalıdır. Seks dışında sanal sekste konuşmalar gerçekleştirilmemelidir. 

Kişinin bir eli telefonda olurken diğer eli mutlaka cinsel bölgesinde olmalıdır. 

Tahrik olunmasa dahi genital bölgeler başta olmak üzere kişiyi tahrik eden noktalara temas ederek uyarılmaya çalışılmalıdır. Vibratör ya da dildo ile cinsel uyarılma yapılması için dokunarak yeterince tahrik olunmuyorsa kişi sanal sekse kendisini veremiyorsa bu tür seks oyuncakları daha hızlı sonuca ulaştıracaktır. Ama bir travesti ile sanal seks yapıyorsanız onun sizden etkilenip etkilenmediğini penisinin kalkıp kalkmamasından anlayabilirsiniz :) . Gerçek bir travesti ile sana seks şov yapıyorsanız siki büyük kalın olacak ve kalkacaktır. Numaradan lafla sizi allayıp pullayan bir travesti size zevk veremeyecektir. Gerçekçi olmak şarttır.

Çift tahrik olunduğunda zevkin doruklara çıktığı esnada daha ateşli ve istekli cümleler kurarak davetler ve baştan çıkarıcı istekler mutlaka yer almalıdır. Çılgınca sevişilmelidir sanal şovda. Sanal seks genel olarak duygusuz cinsel istekler temelinde ilerlemektedir. Benimle sanal seks şov yapan beyler bunun böyle olmadığını biliyorlar :) numaradan bişey yapmam karşımdaki erkeğe bunu hissettiririm.. Buse sen bam başkasın bizi mest ediyorsun Sanal seksde bile bizi görüntünle sesinle mest ediyordın zevk abidesisin diyorlar. Ben Sanal seksi severim iyide yaparım canlarım. Maltepe travestisi Buse Naz ARICAN bu konuda profesyoneldir.

Ön planda cinsel dürtüler olmalıdır. Fakat orgazm ve rahatlama yaşandıktan sonra duygular işin içine girmeli ve romantizm tekrar canlandırılmalıdır. Tersi olması halinde çiftin birisi ya da her iki kişide kendisini kötü hissedebilmektedir. Bu sebeple ben sanal yaptığım beylerle sonradan mutlaka mesajlaşır memnuniyetlerini sorarım.

SORU: PEKİ SİZ DAHA ÖNCE SANAL SEKS YAPTINIZ MI? SANAL SEKS HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? SANAL SEKS DENEYİMİNİZİ ANONİM BİR ŞEKİLDE YORUM YAPARAK YORUM YAPABİLİRSİNİZ. AŞAĞIDAKİ YORUM GÖNDERME KISMINA TIKLA1 yorum:

Adsız dedi ki...

Buse Naz ARICAN ile sanal seks candır :)