Maltepe Travesti Sahibe Buse Naz ARICAN
Kadıköy Travesti Sahibe Buse Naz ARICAN
Pendik Travesti Sahibe Buse Naz ARICAN
Kartal Travesti Sahibe Buse Naz ARICAN
Ataşehir Travesti Sahibe Buse Naz ARICAN
Bostancı Travesti Sahibe Buse Naz ARICAN
Ümraniye Travesti Sahibe Buse Naz ARICAN
Ataşehir Travesti Sahibe Buse Naz ARICAN
Üsküdar Travesti Sahibe Buse Naz ARICAN
Ümraniye Travesti Sahibe Buse Naz ARICAN
Tuzla Travesti Sahibe Buse Naz ARICAN

Erkeklerin travesti partneri ile seks süresini uzatmasının yolları

Erkeklerin travesti partneri ile seks süresini uzatmasının yolları

Travesti partnerinize zevk verme süresini uzatabilirsiniz. :)
Uzun ve haz dolu bir sevişme için yapılması gerekenler aslında çok basittir. 
Her erkek bir travesti ile yatağa girdiğinde yatak performansını artırmanın yollarını yıllardır aramaya devam ediyor. Ama cevaplar maltepe , kadıköy, kartal, pendik travestileri Buse Naz ARICAN' da.
Yatak odasındaki hayat erkekler için en az bilgiyle başladığı ve bilinmeyen macera dolu bir hayattır. Türkiye' de erkekler cinsel eğitim  almadan evleniyor, sonra partneriyle birlikte olurken yaşadığı bir çok sorun ya gizli kalıyor ya da adam tüm olumsuzlukları kabullenip hayata küsmüş şekilde istemediği bir kadınla birlikte olurken mutluluğu sürekli başka kişilerde arıyor. İşte burada erkeklerin imdadına travestiler yetişiyor :)
Tarafların birbirlerine zevk verebiliyor olması ana kriterdir. 
Bu açıdan bakıldığında seks süresi önemli kriter olmaya bilir, ama erkeğin travestisine orgazm yaşatmadan sadece kendi tatminine odaklı bir ilişkide elbette ki seks süresi birincil öneme sahip oluyor. 
Yeni yapılan bir araştırmaya göre, birçok kişinin cinsel  aktivite süresi 1,5 ile 7 dakika arasında değişiyor. 
Fakat Dr Harry Fisch'in " Yetişkinler için Temel Cinsellik Eğitimi," adlı yeni kitabında yazdığı gibi, erkeklerin yüzde 75'i 2 dakika ya da daha az bir süre içinde boşalıyor ve eşleri ya da sevgililerini cinsel yönden tatmin edemiyorlar. 
Türkiye’de de durum bundan ibaret, hızlı başlayan ve çabuk biten bir seks anlayışımız var :) Ne demişler hızlı koşan beygirin boku seyrek olur.
Daha çok tek taraflı, genellikle erkeğin işini bitirmesine odaklı bir seks hayatı yaşıyoruz. 
Cinsel olarak aktif olma süresini uzatabilmeniz ve bu arada orgazma ulaşabilmeniz için size bazı öneriler.

Cinsel ilişki öncesi mastürbasyon yapın 

Erkek dolu bir tüfek gibidir :) 
Aşırı istekli olduğunda bazen bir dokunması bile kontrolsüz boşalma sebebidir. Evet, erkeğin mastürbasyon yapmadan başladığı bir cinsel ilişki, dolu bir silahla dışarı çıkmak gibidir. Cinsel ilişkiden bir ya da iki saat öncesi erkeğin mastürbasyon yoluyla boşalması cinsel ilişki anında hemen boşalmasına engel olacaktır. Travesti partnerinizle yavaş ve sıcak bir ön sevişme sayesinde hem siz hemde travesti partneriniz kolaylıkla tahrik olursunuz :) . Böylelikle partneriniz cinsel ilişki sırasında kendisini sizin durumunuza ve cinsel ritminize göre ayarlayacaktır. Burada şuna dikat etmelisiniz beylerce , ilişkiden 15 - 20 dakika önce mastürbasyon yapmayın , yoksa ikinci kez sertleşemeyebilir. Bu yüzden ilişkiden 2 3 saat önce 31 çekin :)

Şimdi Boşalacağım Korkunuzu Yenin

Bunu Yapmak aslında basit :) kendinize değil maltepe travestinize ve onun güzel aletine odaklanın bırakın koyverin kendinizi 

Alışkanlıklarınızın dışına çıkın, ilişkilerinize renk katın, sıradışı şeyler deneyin

Uzun süredir aynı kişiyle cinsel birliktelik yaşayınca, mesela artık rutin haline gelen pozisyon tercihleriniz nedeniyle, partnerinizin vücudu ne zaman ne olacağına programlanmış olabilir ve normalden daha erken boşalabilir. Yeni pozisyonlar denemeniz ya da dikkat dağıtıcı şeyler yapmanız partnerinizin cinsel dayanıklılık süresini arttıracaktır. Maltepe & Kartal Travestisi Buse Der ki ; "ne kadar farklı ve alışılmamış olursa, o kadar iyi," diyor :) Seks hayatınızı tek düze olmaktan çıkartın. değişik şeyler deneyin :) korkmayın keşfedin.

Boşalmayı  geciktirmeyi deneyin

Partneriniz boşalma noktasına geldiğini hissettiğinizde, ondan durup 1 dakika kadar beklemesini ve sonra devam etmesini isteyin korkmayın. Herkesin bir "geri dönülemez orgazm olma noktası" ya da "boşalmanın kaçınılmaz olduğu anı" vardır. Bu ana ulaşmadan biraz durdurmayı başarabilirseniz, partneriniz vücuduna orgazm olma noktasını geciktirmeyi öğretir ve bu arada da siz orgazma ulaşabilirsiniz.

Cinsel organını tutun ve boşalmayı geciktirin

Korkmayın utanmayın tutun ayol :)  ne var yani karşınızdaki travestiyede haz verin zevkinizi 3 e 5 e katlayın. Hissedin onu bu size haz verecek ve kendinizi iyi hissedeceksiniz  :) Bu tür hareketler partnerinizin çok hoşuna gidecektir. Bu aynı zamanda  su akışını kesmek için, bir hortumu yarısından tutup bükmeye benzer. Biraz tutulunca boşalma duygusu geri gidecektir. Bunu yaparken dikkatlice yapın. Boşalmaya yakın dikkat dağıtıcı herhangi bir makul hareket de benzer etkiyi sağlayabilir. Mesela kahkaha atın :) fıkra anlatın gibi gibi... maltepe travestileri Buse Naz ARICAN bunu hep yapar :)

Hissizleştirici/uyuşturucu solüsyonlar kullanılabilir

Eğer sorun etmeyecekseniz bir uzmana danışarak geciktirici kremler, solüsyonlar kullanabilirsiniz. Dikkatli ve bilinçli kullanıldığında çözüm olabilir. Bu tür destekler erkeğin penisine ilişki öncesi uygulanınca peniste hissizleşme, uyuşma meydana getirir bu ise boşalmayı geciktirir. Bu tür destekler mutlaka bir uzmana danışılarak ve aşırıya kaçmadan uygulanmalıdır, aşırı uygulanması travesti partneriniz vajinasınıda :) uyuşturabileceğinden her iki tarafında ilişkiden zevk alma kalitesini düşürebilir.  

Pasif olacaksınız olun zevki katlayın :)

Pasif olmak kötü bir şey değildir !!! Her erkek aslında pasif olmak ister. Ama neden utanır bunu söylemekten ya da korkar :) Korkularınızı ve utangaçlığınızı yenin. Alacağınız zevke odaklanın . Travestiler sizi zorla pasif yapmaz. Tercih sizindir. Ama denemek istiyorsanız randevudan önce mutlaka maltepe travestisine bunu söyleyin ki oda kendini size hazırlasın :)

Temizlik

Aktif ya da pasif olmanız fark etmez. Temizlik çok önemli. Kadıköy travestileri buse naz arıcan a gitmeden önce kişisel temizlik ve bakımınızı yapın. Kötü kokular ilişkinin kalitesini bozar ve ilişki işkenceye döner. Özellikle pasif olacak beyler mutlaka lavman yapın. Lavmanı nasıl yapacaksınız ? banyoda duşun başlığını çıkartıyorsunuz, hortumu makatınızdan içeri hafifçe sokup içinize su veriyorsunuz ve sonra ıkınarak içinizi boşaltıyorsunuz. Bu işlemi 10 15 kere yaparak içinizden tertemiz su gelene kadar bu işlemi tekrarlayın. Bu sayede ilişkiniz sırasında oluşabilecek istenmeyen durumları engellemiş olursunuz. :) 
#maltepetravesti #kadıköytravesti #maltepetravestileri #kartaltravesti #pendiktravesti #ataşehirtravesti #ümraniyetravesti #tuzlatravesti #travestiler #travesti #üsküdartravesti #sahibe #sahibetravesti