Maltepe Travesti Sahibe Buse Naz ARICAN
Kadıköy Travesti Sahibe Buse Naz ARICAN
Pendik Travesti Sahibe Buse Naz ARICAN
Kartal Travesti Sahibe Buse Naz ARICAN
Ataşehir Travesti Sahibe Buse Naz ARICAN
Bostancı Travesti Sahibe Buse Naz ARICAN
Ümraniye Travesti Sahibe Buse Naz ARICAN
Ataşehir Travesti Sahibe Buse Naz ARICAN
Üsküdar Travesti Sahibe Buse Naz ARICAN
Ümraniye Travesti Sahibe Buse Naz ARICAN
Tuzla Travesti Sahibe Buse Naz ARICAN

Travestiye pasif olan beyler için öneriler


ANAL  İLİŞKİ YANİ PASİF İLİŞKİ ÖNCESİ HAZIRLIK


Hello değerli takipçilerim

Maltepe ve Kadıköy Travestisi Sahibe Buse Naz ARICAN yeni makalesi ile karşınızda. Bu makalemizde konumuz anal ilişkiyi daha zevkli hale getirmek için ilişki öncesi ve sonrasında yapılması gerekenlere değineceğim.

Bedeniniz ve özel  hayatınız yalnızca sizi ilgilendirir. Kimseyi ilgilendirmez. O yüzden başkasının hayatına ya da yorumlarına göre yaşamayın içinizden gelen neyse ona kulak verin.

İnandığınız doğrular ve başkalarının doğruları tercih sizlerin beylerce :)

Cinsellikte yeni bir boyut yaşamak için anal seks yapma, pasif olma , yani ters ilişkiye girme kararı almış olabilirsiniz ancak ilişki öncesinde dikkat etmeniz gereken noktaları  yazdım dikkatlice okuyun. 

Sizlere, ters ilişki (anal ilişki) öncesi hazırlık ve önemli bilgileri sunuyorum kıymetini bilin beyler. Ters ilişki öncesi hazırlık sürecinde, ilk olarak davranış biçiminizden başlayalım; hem fiziksel hem de psikolojik anlamda rahat olmak diğer seks aktivitelerinizden çok daha önemlidir. Çünkü pasif olacaksınız içinizdeki dişiyi keşfedecek onunda zevk almasını sağlayacaksınız.

Doğru travesti partneri seçmek

Yani pipisi ufak, anal seksten anlamayan, aktif olmakta zorlanan, aktiflikten zevk almayan ve sinirli ruh hali bozuk, kimyasal madde kullanan bir partner işinizi daha da zora sokacaktır. Gerçekten doğru travesti partneri bulduğunuzda kendinizi ona bırakın. Tercihinizi doğru yapın . Randevu öncesi pasif olmak için doğru travestiye gittiğinizden emin olun. Telefonda ısrarla sorun aktif olup olamayacağını. Hatta gideceğiniz travestinin aktif videoları ve özel fotolarını mutlaka görün.

İri aleti olanı travestileri tercih edin

Bilinenin aksine pipisi ufak bir travesti daha az acı verir algısı yanlıştır. Çünkü acı duyma olgusu tamamen psikolojik travmanın ete kemiğe bürünmüş halidir. Yani kafanız rahatsa acı değil zevk duyarsınız . Maltepe travestisi ve kartal travestisi Buse Naz ARICAN nın videolarını izliyor ve görüyorsunuz. Yorum yok. bostancı travestileri Buse Naz ARICAN erkekleri çok sever.

Gevşeme Şart

Sevişmeden gevşemeden anal ilişki yapmayın. 
Çünkü sevişme vücut hormonlarınızı düzenler ve kaslarınız rahatlar gevşer. Anal ilişkide en önemli nokta yeterince kayganlaştırmadır. Vajinanın tersine anüs ve kalın bağırsak kendi sıvılarını üretmezler. Bu yüzden acısız bir anal ilişki için anüsünüze ve penise bol miktarlarda kayganlaştırıcı uygulamanız gerekir. Kayganlığını uzun muhafaza eden suda çözünebilen silikon bazlı yağlar tercih edebilirsiniz. Aromalı, hoş kokulu ve ısıtıcı özelliği olan kayganlaştırıcı maddelerden KULLANMAYIN; anüs bölgenizi tahriş EDER. Vazelin krem ya da bitkisel yağ gibi anüsteki dokuları tıkama ihtimali olan, enfeksiyon oluşmasına ya da prezervatifin yırtılmasına neden olabilecek yağ bazlı kayganlaştırıcıları asla kullanmayın. Maltepe travestisi ve pendik travestisi Buse Naz ARICAN sizi uyarıyor :) İşini bilen bir travesti sizi pamuk gibi yapar hiç acı duymazsınız.

Kondom Şart

Evet, kesinlikle prezervatif kullanmalısınız. İşte nedenleri; Anal ilişki, HIV virüsü, hepatit A B ve ölümcül C ya da diğer zührevi enfeksiyonları kapma riskini kolaylaştırır. Prezervatif kullanarak bu riski azaltabilirsiniz. Prezervatif kullanmadan anüse giren erkekler, idrar yolu iltihaplanması riskini artırmış olurlar. Sonra kronik hala gelir ve işerken bile acı çekersiniz. Hayatınız ızdıraba dönüşür.  Anüs ve kalın bağırsağın içeriği hakkında herhangi bir endişe duymadan gevşemenize olanak verir. Her şey duru ve enfeksiyona açık bir durumdadır. Sevişme esnasında farklı seks teknikleri uygulamayı planladığınız zaman, yanınızda birkaç tane yedek prezervatif bulundurmayı ihmal etmeyin. Anal seksten vajinal sekse her geçişinizde prezervatifi değiştirmeniz gerekir; aksi takdirde vajinal enfeksiyon kaparsınız. Aman dikkatli olun… Göztepe Travestileri Buse Naz ARICAN a prezervatifsiz hiçbir şey teklif dahi etmeyin

Ters ilişki sırasında dışkı gelir mi ?

Korkmayın ayol :) Önce Wc ye gidin güzelce tuvaletinizi iyice yapın. Daha sonra Anal seks öncesinde lavman yapmak iyi bir fikirdir. Daha önceki makalemde lavman nasıl yapılır anlattım. Maltepe travestileri Buse Naz ARICAN pis kokan ve lavman yapmamış biriyle asla görüşmez :) Siz siz olun anal ilişki yaşıyorsanız yani pasif oluyorsanız lavmanınızı temiz şekilde yapın, bikini bölgenizi temiz sabunla yıkayın ve parfüm kolonya benzeri hiçbirşey sürmeyin o bölgenize, tertemiz mis gibi iç çamaşırınızı da giyin öyle gelin :)

Öptüm beylerce